Fshese profesionale Nilfisk AERO 21-21 PC INOX

Perdorim i perditshem me cilesi te larte – Pastrim tapicerie
Fuqia (W) 1250,
Voltazh (V) 220-240
Airflow (l/min) 3600
Niveli i zhurmes (dB) 64

Category:

Description

AERO 21 është kompakt dhe i lehtë për t’u përdorur – zgjedhja ideale për punë më të vogla pastrimi. Fshesa ka një peshë të lehtë, dizajnin ergonomik dhe e thjeshtë për tu depozituar.
Filtri i lashëm me minimumin e efikasitetit të filtrimit 99.9%
Sistemi i aksesorëve MultiFit për fleksibilitet.