Kuzhina e Hotelit Tuaj

A e dini se shërbimi me 5 yje mund të vijë pa humbje?
Çfarëdo që keni nevojë për kuzhinën tuaj, Globe Professional ka një zgjidhje të gjithanshme që mund të rrisë produktivitetin dhe qëndrueshmërinë tuaj

Ne mendojmë si për rrjetet e hoteleve dhe hotelet e pavarura.

Serviset

Shtrojeni tryezën, shërbeni, shijoni! Darka është gati! Lërini pjatat të shpërndahen – ju keni mysafirë. Kështu që bëni gjithçka gati dhe uluni!

Mbush, rimbush! Para, gjatë dhe pas ngrënies. Gjithçka që ka të bëjë me ujin, verën, kafenë dhe çajin.

Ene Kuzhine

Përgatitja

Prit, copëto, trazo! Derisa gjithçka të jetë në rregull. Thikat tona dhe pajisjet e kuzhinës mund të ndihmojnë.

Gatimi

Gatuani me tenxhere nga WMF dhe SILIT – gjeni ne Globe Professional koleksionin e duhur të tenxhereve për ju.

Pjekja

Trazoni dhe përzieni brumin! Torta është pothuajse gati. Me tiganë për pjekje Kaiser mund të jeni i sigurt që pjekja juaj do të jetë hit – nga Gugelhupfs deri tek ëmbëlsira të gatuara si një profesionist.

Zgjidhje për Pije

Një mundesi e gjerë e zgjidhjeve për kafe dhe pije për të tejkaluar pritjet e klientëve tuaj, së bashku me një ekip ekspertësh që na janë bashkuar për t’ju shërbyer. Ne ju ofrojme

  • Prodhuesit e kafesë dhe çajit
  • Grirëse kafeje
  • Dispenser të pijeve të nxehta dhe të ftohta etj..

Mikepritje

Mësoni si të modernizoni hotelin tuaj për të siguruar një përvojë të qetë dhe të personalizuar për çdo mysafir.

Vendosni hotelin tuaj në hartë me interface të pasur me përmbajtje që klinetet tuaj do të duan. Shfaqjet SMART Hospitality ofrojnë mënyra të reja dhe emocionuese për klientet që të kënaqen me përmbajtjen multimediale, duke hapur rrugë të reja për hotele për të shitur dhe për të shitur shërbimet në dhomë të përshtatshme për klientët.

Zgjidhjet tona janë të dizajnuara për të siguruar ditë të mira për klientët me mbulim të shpejtë dhe të pandërprerë wi-fi në të gjithë hotelin tuaj – nga dhomat e klientëve në restorant, në lobi dhe madje edhe në zonën e pishinës.

Pse një hotel ka nevojë për një Lavanderi ?

A e dini se çfarë ka më shumë rëndësi për mysafirët e hotelit tuaj?
Studimet e fundit  tregojne se:

    • 99% e klienteve të anketuar i konsiderojnë peshqirët me cilësi të mirë dhe mbulesat e shtratit shumë të rëndësishme.
    • 96% thanë se nuk do të ktheheshin në një hotel nëse peshqirët ose çarçafët ishin me cilësi të dobët ose të njollosur.

Mos lejoni që kjo të ndodhë me ju, merrni kontrollin edhe siguroni cilësi edhe pastërti të përsosur me lavanderitë Electrolux.

Kontakto me një eskpert

Rruga e Kavajës, Tiranë 1023, Albania